Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Piprökande och läsande man, olja på duk, ca 50 x 38 cm
392950
2016-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här