Figurscen Atte Laitila

Figurscen Atte Laitila
Figurscen Atte Laitila
Figurscen Atte Laitila
Figurscen Atte Laitila
Figurscen Atte Laitila
Figurscen Atte Laitila

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ATTE LAITILA (Finland 1893-1972): Figurscen, signerad och daterad -35, olja på duk, ca 60x74 cm

392951

2016-06-26