Salongsgrupp 5 dlr Louis XVi-stil
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SALONGSGRUPP, 6 dlr, Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft, skuren och förgylld dekor, bestående av 2 bergèrer, soffa, stolar 2, taburett, soffans längd ca 140 cm
Slitage, färgbortfall, taburett med fuktfläckar, lagningar
392953
2016-06-26