Salongsgrupp 5 dlr Louis XVi-stil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SALONGSGRUPP, 6 dlr, Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft, skuren och förgylld dekor, bestående av 2 bergèrer, soffa, stolar 2, taburett, soffans längd ca 140 cm

Slitage, färgbortfall, taburett med fuktfläckar, lagningar

392953

2016-06-26