Servisporslin Gustavsberg Diné
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSERVIS, 115+25 dlr, Gustavsberg, Diné, porslin, bestående av: 38 djupa tallrikar diam 22, 41 assietter, diam 17,6, kuvertfat, 23 mattallrikar, diam 24,5 cm, 8 sockerskålar, 3 kaffekoppar, 28 kaffefat, stämplade Gustavsberg
Smärre besticksrepor förekommer
392959
2016-06-26