Matservis Gustavsberg,

Matservis Gustavsberg,
Matservis Gustavsberg,
Matservis Gustavsberg,
Matservis Gustavsberg,
Matservis Gustavsberg,
Matservis Gustavsberg,

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATSERVIS, 36 dlr, Gustavsberg, vitt porslin med guldkant, Televerkets logotyp, bestående av: 19 mattallrikar, 17 djupa

Smärre slitage på förgyllningen

392965

2016-06-27