Kjell Leander Engström

Kjell Leander Engström
Kjell Leander Engström
Kjell Leander Engström
Kjell Leander Engström

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KJELL LEANDER ENGSTRÖM (1914-1979): Fjällfors, signerad Kjell, olja på pannå, 68x27

392996

2016-06-26