Hugo Carlberg Bornholm

Hugo Carlberg Bornholm
Hugo Carlberg Bornholm
Hugo Carlberg Bornholm
Hugo Carlberg Bornholm
Hugo Carlberg Bornholm
Hugo Carlberg Bornholm

Klubbat för:

900 SEK

1 000 SEK

HUGO CARLBERG (1880-1943): Bornholm, signerad Hugo Carlberg, olja på duk, ca 38x44 cm

392998

2016-06-26