Sven X:et Erixson Carmen

Sven X:et Erixson Carmen
Sven X:et Erixson Carmen
Sven X:et Erixson Carmen
Sven X:et Erixson Carmen
Sven X:et Erixson Carmen
Sven X:et Erixson Carmen
Sven X:et Erixson Carmen
Sven X:et Erixson Carmen
Sven X:et Erixson Carmen
Sven X:et Erixson Carmen

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): (5) Ur Carmen, signerade, färglitografier, rammått 47x55 cm vardera

Gulnader

393000

2016-06-26