Knut Lundström oljemålning

Knut Lundström oljemålning
Knut Lundström oljemålning
Knut Lundström oljemålning
Knut Lundström oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KNUT LUNDSTRÖM (1892-1945): Liggande modell, olja på pannå, 54 x 73 cm, signerad och daterad Bali -35.
Proveniens: Galerie Morgan, Stockholm.

393006

2016-07-03