Gryta med lock koppar

Gryta med lock koppar
Gryta med lock koppar
Gryta med lock koppar
Gryta med lock koppar
Gryta med lock koppar
Gryta med lock koppar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRYTA med lock, 1800-tal, koppar, invändigt förtennad, dubbla hänklar, handrullade nitar, höjd 25, 60x40 cm

Åldersrelaterat slitage

393011

2016-06-28