Konsolhylla

Konsolhylla
Konsolhylla
Konsolhylla
Konsolhylla
Konsolhylla
Konsolhylla

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLHYLLA, tidigt 1900-tal, i ek, skuren och svarvad dekor, höjd 35, 185x28 cm

Proveniens: Silvanders herrekipering

Visst slitage

393026

2016-06-28