Väggkommod från båt

Väggkommod från båt
Väggkommod från båt
Väggkommod från båt
Väggkommod från båt
Väggkommod från båt
Väggkommod från båt
Väggkommod från båt
Väggkommod från båt

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGKOMMOD, tidigt 1900-tal, för båt, i mahogny samt porslin, klaff med bakomvarande handfat, höjd 170, 52x26 cm

Bruksslitage, skador

393029

2016-06-28