Klubbat för:
6 400 SEK
6 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920), Ida, signerad Zorn, utförd 1905, etsning på Van Gelder Zonen, I. 24x16 cm, H&H 203
Något gulnad
393031
2016-06-26