Zorn etsning

Zorn etsning
Zorn etsning
Zorn etsning
Zorn etsning

Klubbat för:

6 400 SEK

6 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920), Ida, signerad Zorn, utförd 1905, etsning på Van Gelder Zonen, I. 24x16 cm, H&H 203

Något gulnad

393031

2016-06-26