Lilian Michelin olja

Lilian Michelin olja
Lilian Michelin olja
Lilian Michelin olja
Lilian Michelin olja
Lilian Michelin olja
Lilian Michelin olja

Klubbat för:

6 000 SEK

10 000 SEK

LILLAN MICHELIN, (född 1947): Par i fåtölj, signerad Lillan Michelin, olja på duk, 180x140 cm

393033

2016-06-29