Carl Kjellin oljemålning

Carl Kjellin oljemålning
Carl Kjellin oljemålning
Carl Kjellin oljemålning
Carl Kjellin oljemålning
Carl Kjellin oljemålning
Carl Kjellin oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL KJELLIN (1862-1939): Öldrickande man, signerad och daterad Carl Kjellin -88, olja på duk, 32x22 cm

393042

2016-06-26