Stilleben Garel

Stilleben Garel
Stilleben Garel
Stilleben Garel
Stilleben Garel
Stilleben Garel
Stilleben Garel
Stilleben Garel
Stilleben Garel
Stilleben Garel
Stilleben Garel
Stilleben Garel
Stilleben Garel

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

A. GAREL (1900-tal): (2), "Corbeille de fruits", signerade A Garel, olja på duk, ca 26x33 resp. 24x33 cm

393043

2016-06-26