Konsolbord sengustavianskt

Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt
Konsolbord sengustavianskt

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

16 000 SEK

KONSOLBORD, sengustavianskt stockholmsarbete, träskuren dekor och pastellage, förgylld, kalkstens skiva, höjd ca 82, 91x45 cm

Slitage, färgbortfall, stearinrester, pastellage skador/ bortfall, skiva med nagg, postamentet med torrsprickor, senare bemålning på postament

393044

2016-06-26