Säng sengustaviansk

Säng sengustaviansk
Säng sengustaviansk
Säng sengustaviansk
Säng sengustaviansk
Säng sengustaviansk
Säng sengustaviansk
Säng sengustaviansk
Säng sengustaviansk

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÄNG, sengustaviansk, 1800-talets början, träskuren dekor, utdragbar, invändig bredd 130, höjd ca140 cm

Senare målning, slitage, förstärkningar, skador

393047

2016-06-26