Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SÄNG, sengustaviansk, 1800-talets början, träskuren dekor, utdragbar, invändig bredd 130, höjd ca140 cm
Senare målning, slitage, förstärkningar, skador
393047
2016-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här