Bord med intarsia

Bord med intarsia
Bord med intarsia
Bord med intarsia
Bord med intarsia
Bord med intarsia
Bord med intarsia
Bord med intarsia
Bord med intarsia

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD, 1940-tal, fanérat i teak, rot, med intarsia, profilerade, avsmalnande ben i massiv björk, höjd 58, 100 x 55 cm

Ytskador

393058

2016-06-26