Jan II Voerman

Jan II Voerman
Jan II Voerman
Jan II Voerman
Jan II Voerman
Jan II Voerman
Jan II Voerman

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JAN II VOERMAN (1890-1976): Vallmo, signerad J Voerman, olja på pannå, 29x22 cm

393060

2016-06-26