Benjamin Gerritsz Cuyp

Benjamin Gerritsz Cuyp
Benjamin Gerritsz Cuyp
Benjamin Gerritsz Cuyp
Benjamin Gerritsz Cuyp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BENJAMIN GERRITSZ CUYP (Dordrecht 1612-1652) hans art, 1700-tall, figurscen, olja på pannå, ca 43x35 cm

Ytskador

393062

2016-06-26