Vaser

Vaser
Vaser
Vaser
Vaser

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 5 st, Per Olof Ström, Alsterfors, de två stora signerade och daterade, höjd 19-9 cm

3 med mindre nagg

393071

2016-06-26