Gustav Walther oljemålning

Gustav Walther oljemålning
Gustav Walther oljemålning
Gustav Walther oljemålning
Gustav Walther oljemålning
Gustav Walther oljemålning
Gustav Walther oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAV WALTHER (1800-tal): Vinterlandskap med figur, signerad och daterad Gustav Wahlter 1881, olja på duk, ca 65 x 75 cm

Dubblerad, smärre färgbortfall

393080

2016-06-26