Acs Agoston oljemålning

Acs Agoston oljemålning
Acs Agoston oljemålning
Acs Agoston oljemålning
Acs Agoston oljemålning
Acs Agoston oljemålning
Acs Agoston oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ACS AGOSTON (1889-1947): Gårdsmotiv, signerad Acs Agoston, olja på duk, ca 75 x 100 cm

Smärre färgbortfall

393081

2016-06-26