Georg Strömdal oljemålning

Georg Strömdal oljemålning
Georg Strömdal oljemålning
Georg Strömdal oljemålning
Georg Strömdal oljemålning
Georg Strömdal oljemålning
Georg Strömdal oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

GEORG STRØMDAL (1856-1914): Fjordlandskap, signerad Georg Strömdal, olja på duk, ca 54x78 cm

Zustandsbeschreibung

Krackeleringar

393087

2016-06-26