Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GEORG STRØMDAL (1856-1914): Fjordlandskap, signerad Georg Strömdal, olja på duk, ca 54x78 cm
Zustandsbeschreibung
Krackeleringar
393087
2016-06-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner