Skål Wiwen Nilsson

Skål Wiwen Nilsson
Skål Wiwen Nilsson
Skål Wiwen Nilsson
Skål Wiwen Nilsson
Skål Wiwen Nilsson
Skål Wiwen Nilsson
Skål Wiwen Nilsson
Skål Wiwen Nilsson

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

WIWEN NILSSON, skål, sterlingsilver, bysantinsk modell, stämpelsignerad samt T8 (1945), Lund 1957, höjd ca 10,5 cm, diameter 22 cm

Smärre slitage.

393099

2016-06-26