Michel-Marie Poulain 0ljemålning
2016-06-26
393101
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MICHEL-MARIE POULAIN (1906-1991), Parklandskap med människor, signerad M M Poulain, olja på duk, 39x46 cm
Krackeleringar, fläcka roch smärre färgbortfall