Klubbat för:
800 SEK
1 000 SEK
FAT, SKÅLAR, ASKAR MED LOCK, BOJANER, 15 dlr, porslin, Kina samt Japan, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 4-10, diameter 7-14 cm
Nagg, skador
393103
2016-06-26