Bokskåp björk

Bokskåp björk
Bokskåp björk
Bokskåp björk
Bokskåp björk
Bokskåp björk
Bokskåp björk
Bokskåp björk
Bokskåp björk
Bokskåp björk
Bokskåp björk

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKSKÅP, 1900-talets första hälft, bonad björk, spröjsade dörrar med glas, höjd 112, 143 x 36, 2 nycklar finns

Bruksslitage

393109

2016-06-26