Albertus Verhoesen

Albertus Verhoesen
Albertus Verhoesen
Albertus Verhoesen
Albertus Verhoesen
Albertus Verhoesen
Albertus Verhoesen

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALBERTUS VERHOESEN (1806-1881): Landskap med kor, herde samt får, signerad A. Verhoesen, olja på pannå, 25x34 cm

Gulnad, krackelerad

393119

2016-06-27