Robert Högfeldt akvarell
2016-06-27
393120
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): "Skogsliv", akvarell, 32x40 cm, signerad.