Alexis Ankarcrona oljemålning

Alexis Ankarcrona oljemålning
Alexis Ankarcrona oljemålning
Alexis Ankarcrona oljemålning
Alexis Ankarcrona oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALEXIS ANKARCRONA (1825-1901): Kustlandskap, signerad Alexis Ankarcrona, olja på duk, ca 49x73 cm

Smärre duklagningar och retuscher

393125

2016-06-27