Kristian Krokfors litografi

Kristian Krokfors litografi
Kristian Krokfors litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRISTIAN KROKFORS (Finland, född 1952), signerad och daterad 86 Kristian Krokfors, färglitografi, 364/395, bladmått 50x35 cm

393152

2016-06-29