Vladimir Kuzmin - Motsats

Vladimir Kuzmin - Motsats
Vladimir Kuzmin - Motsats
Vladimir Kuzmin - Motsats
Vladimir Kuzmin - Motsats

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

VLADIMIR KUZMIN (Ryssland, född 1949): "Motsats", signerad och daterad på baksidan V. Kuzmin 1990, Akryl på duk, 98x98 cm

393157

2016-06-28