Lillan Michelin

Lillan Michelin
Lillan Michelin

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LILLAN MICHELIN (född 1947), Kvinna vid vas, färglitografi, 51/220, signerad, bladmått 60 x 40 cm

393164

2016-06-29