ASTRI BERGMAN TAUBE Antibes
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mappar (2): "Vår-vinter på Sjösala", signerade och numrerade Astri Bergman Taube, 10/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera samt "Antibes", signerade Astri Bergman Taube, HC, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube
Oramade, gulnader
393167
2016-06-27