Fåtöljer för barn

Fåtöljer för barn
Fåtöljer för barn
Fåtöljer för barn
Fåtöljer för barn
Fåtöljer för barn
Fåtöljer för barn
Fåtöljer för barn
Fåtöljer för barn

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARNFÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-tal, höjd 67 cm, sitthöjd ca 25 cm

Fläckar, smärre slitage

393198

2016-06-28