Sekretär gustaviansk stil
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SEKRETÄR, 1900-tal, gustaviansk stil, fanérad i flertal träslag, dekor av intarsia med bl a musicerande putto, profilerad stenskiva, höjd ca 124,5, 95x50 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Översta låda saknar nyckel, smärre ytskador
393211
2016-06-27