Sekretär gustaviansk stil

Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SEKRETÄR, 1900-tal, gustaviansk stil, fanérad i flertal träslag, dekor av intarsia med bl a musicerande putto, profilerad stenskiva, höjd ca 124,5, 95x50 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Översta låda saknar nyckel, smärre ytskador

393211

2016-06-27