Bord Louis XVI-stil

Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORD, 1900-tal, Frankrike, Louis XVI-stil, förgylld benställning, skuren dekor, profilerad huggen stenskiva, dekorelement (urna) med påskrift Jean Dubien, höjd ca 75,5, 130x80 cm

Lagad skiva, ytslitage

393230

2016-06-27