Göran Folcker
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Varmt mot kallt, signerad FOLCKER, olja på duk, ca 116x89 cm.
Läs mer
393235
2016-08-24