Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Varmt mot kallt, signerad FOLCKER, olja på duk, ca 116x89 cm.

Läs mer

393235

2016-08-24