Göran Folcker
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Rymd-TV, signerad FOLCKER, olja/blandteknik på duk, ca 115x88 cm
Läs mer
Ytmärken, repor
393236
2016-08-24