Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Rymd-TV, signerad FOLCKER, olja/blandteknik på duk, ca 115x88 cm

Läs mer

Ytmärken, repor

393236

2016-08-24