Herrfickur silver

Herrfickur silver
Herrfickur silver
Herrfickur silver
Herrfickur silver
Herrfickur silver
Herrfickur silver
Herrfickur silver
Herrfickur silver
Herrfickur silver
Herrfickur silver
Herrfickur silver
Herrfickur silver
Herrfickur silver
Herrfickur silver
Herrfickur silver
Herrfickur silver
Herrfickur silver
Herrfickur silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERRFICKUR, 4 st, silver, varav 2 Longines samt en Omega (signerad Norstedt)

Skador, defekter, fungerar ej

393241

2016-07-05