Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERRFICKUR, 4 st, silver, varav 2 Longines samt en Omega (signerad Norstedt)
Skador, defekter, fungerar ej
393241
2016-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här