Roald Hansen

Roald Hansen
Roald Hansen
Roald Hansen
Roald Hansen
Roald Hansen
Roald Hansen

Klubbat för:

3 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ROALD HANSEN (född 1938), flicka på vallmofält, monogramsignerad R H, olja på duk, 40x30 cm

Kuntoraportti

393249

Päivämäärä:

2016-07-02