Roald Hansen
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ROALD HANSEN (född 1938), flicka på vallmofält, monogramsignerad R H, olja på duk, 40x30 cm
Kuntoraportti
393249
Päivämäärä:
2016-07-02