Smörsnäckor mm. silver 1800-1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SMÖRSNÄCKOR, 6 st., SKÅLFAT på fot, sekelskifte 1900, Österrike-Ungern, SKÅLAR, 2 st, SALTSKED, England, mm. total ca 640 g

Slitage, gravyrer förekommer, skål med bristning

393253

2016-06-27