Carl Gustav Olderius målning

Carl Gustav Olderius målning
Carl Gustav Olderius målning
Carl Gustav Olderius målning
Carl Gustav Olderius målning
Carl Gustav Olderius målning
Carl Gustav Olderius målning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL-GUSTAV OLDERIUS (född 1933), olja på duk, signerad, 71 x 71 cm

393256

2016-07-01