Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, rokokostil, sent 1800-tal, mahogny med mässingsbeslag samt skivbeklädnad i svart skinn, svängda ben, höjd 78, 140x70 cm
Visst slitage, senare skivbeklädnad
393266
2016-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här