Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
KONSOLBORD med stenskiva, 1800-talets senare del, förgylld och bronserad dekor, höjd 74, 135x34 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
393267
2016-06-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner