Konsolbord med stenskiva

Konsolbord med stenskiva
Konsolbord med stenskiva
Konsolbord med stenskiva
Konsolbord med stenskiva
Konsolbord med stenskiva
Konsolbord med stenskiva
Konsolbord med stenskiva
Konsolbord med stenskiva

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

KONSOLBORD med stenskiva, 1800-talets senare del, förgylld och bronserad dekor, höjd 74, 135x34 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

393267

2016-06-27