Pelle Swedlund oljemålning

Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PELLE SWEDLUND (1865-1947), "Afstjälpningsplats utanför Gefle 1846", signerad PS 96, olja på duk,
ca 58 x 73 cm, oramad

393270

2016-07-05