Eva Orrsjö målning

Eva Orrsjö målning
Eva Orrsjö målning
Eva Orrsjö målning
Eva Orrsjö målning
Eva Orrsjö målning
Eva Orrsjö målning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVA ORRSJÖ (född 1947), "Skördetid", signerad, olja på duk, 84 x 92 cm

393271

2016-06-29